KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977031
nr 1397 7031
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, Landskap i vårvinter. Signerad. Olja på duk, 45x84, yttermått inklusive ram: 57x98 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:26:21
17/5 18:03:32
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk